1/15/2015

Usborne Reading Library

Wydawnictwo Usborne przygotowało ofertę specjalną. Dostępne są dwa zestawy 50 książeczek, My First Reading Library oraz My Reading Library. Pierwszy z nich, My First Reading Library zawiera 50 książeczek na trzech poziomach zaawansowania (22 książki to Very First Reading, kolejne 12 to First Reading Level One oraz 16 First Reading Level Two).


Jedną z nich jest Pirate Pat. 


Książka jest napisana łatwym językiem. Na stronie po lewej tekst jest nieco trudniejszy, może być czytany przez nauczyciela lub rodzica. Po prawej są bardzo proste, rymujące się zdania, które dzieci na pewno będą potrafiły powtórzyć i w końcu samodzielnie przeczytać (na zasadzie czytania globalnego).


Na końcu książeczki mamy ćwiczenia sprawdzające rozumienie tekstu:
Ponadto, Usborne przygotowało również materiały online dla każdej książeczki. Dostępne są tutaj materiały do pobrania oraz materiały audio.  (KLIK!)


Z kolei My Reading Library to również zestaw 50 książek, ale treść jest już na wyższym poziomie.

Książeczki są na trzech poziomach zaawansowania  (14 z nich to First Reading Level Three, 16 książek to First Reading Level Four, a 20 to Young Reading Level One).

Jedną z książeczek w tym zestawie jest The Elves and the Shoemaker. Usborne to nie tylko książki. Usborne jest również online! Pod adresem www.teachyourmonstertoread.com znajdziemy zestaw atrakcyjnie przygotowanych gier, które uczą czytania po angielsku. Serwis jest bezpłatny. Polecam, dzieci go uwielbiają!


Cały zestaw to koszt 230 zł. Zapytaj o szczegółową ofertę!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz