11/09/2015

Coraz bliżej Święta! Christmas is coming!

Od kilku dni poranki witają nas mrozem i szronem. I chociaż to dopiero początek listopada, już dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z tytułami, które Usborne przygotował na Boże Narodzenie. A ponieważ chcemy Wam (i sobie) oszczędzić zakupów na ostatni moment na Wasze zamówienia czekamy do 22 listopada. Zaczynamy od wyjątkowych Musical Books. Usłyszycie w nich zarówno tradycyjne utwory jak i dźwięki, które kojarzą nam się z Bożym Narodzeniem. 

Musical Christmas to prosta, rymująca się historia o Wigilijnym Wieczorze spędzonym na zabawach w śniegu, dekorowaniu choinki i domu. 
Musical Nativity, czyli biblijna opowieść o Bożym Narodzeniu wraz z tradycyjnymi kolędami, takimi jak Silent Night czy We Three Kinds.
Absolutny hit! Książka dźwiękowo-dotykowa Baby's very first touchy-feely Christmas Play Book. Różne faktury, błyszczące elementy, przyciągające wzrok ilustracje oraz otwierane okienka zainteresują każdego malucha. 
A dla tych, którzy uwielbiają kolędy i świąteczne piosenki polecamy My First Christmas Keyboard Book.  Zamiast nut w książeczce mamy kolorowe kropki zaznaczone na klawiszach pianina, dzięki którym każdy może zagrać swoje ulubione świąteczne melodie.

Tak możecie zagrać Jungle Bells:

Little Children's Christmas Music Book to opowieść o zwierzątkach, które szykują się na świąteczny koncert.

Kto nie zna The Twelve Days of Christmas. Pięknie ilustrowana książka wraz z pięknym tłem muzycznym dla każdego wersu.

Poniższe książki to opowieści o tym co działo się w Boże Narodzenie.  
Książeczka z otwieranymi okienkami Lift the Flap 
Jest też dotykowa The Nativity, z pięknymi ilustracjami i różnymi fakturami.The Story of Baby Jesus to bardziej szczegółowa historia dla nieco starszych dzieci.Christmas Stories for Little Children to sześć krótkich opowieści związanych z tematyką Bożego Narodzenia. Możecie się dowiedzieć co wydarzy się, jeśli Mikołaj zrobi sobie dzień wolny :)Możecie wybierać też wsród ogromnej propozycji książeczek aktywizujących, do malowania i wyklejania.

That's not my Christmas sticker book, idealne dla najmłodszych, również do nauki pierwszych słówek o świętach,

Książka z naklejkami obrazująca scenę Bożego Narodzenia.

Aż 500 naklejek w The Big Christmas Sticker Book.
Christmas Magic Painting Book - malujemy tylko wodą, a powstają piękne, barwne obrazy.

First Stencil Cards Christmas to grube karty w wyciętymi wzorami, które można odrysowywać. 

Piękny kalendarz adwentowy do kolorowania.


Karty to gry Snap:

Suchościeralne karty z mazakiem Christmas Doodles:


20 trójwymiarowych kart świątecznych do kolorowania i z miejscem na wpisanie własnych, krótkich życzeń. Do każdej dołączona jest koperta.
Zadania, łamigłówki i kolorowanki o Bożym Narodzeniu. O Świętym Mikołaju też się coś znajdzie :)
1001 things to spot Christmas Sticker Book, czyli ćwiczymy spostrzegawczość! To oczywiście nie wszystkie świąteczne tytuły, które Usborne przygotował w tym roku. Pozostałe możecie przeglądać TU (KLIK!) Możecie też pytać nas o rekomendacje tu: bestsekretariat@gmail.com.
Pamiętajcie, czekamy do 22 listopada! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz